O portalu

Wawer News to informacyjny portal lokalny skierowany do mieszkańców dzielnicy Warszawa Wawer.  Znajdziesz tu najnowsze wiadomości, zapowiedzi wydarzeń czy opinie. Odkryjesz interesujące miejsca, ciekawostki a także jakże interesującą historię Wawra.  Poznasz propozycje firm z Twojej okolicy.

Na początku był Facebook. 31 grudnia 2015r. uruchomiliśmy tam nasz fanpage. Jego popularność skłoniła nas do założenia portalu internetowego.

Naszą ideą jest stworzenie wirtualnego miejsca poświęconego dzielnicy Wawer, w którym każdy jej mieszkaniec będzie mógł znaleźć wartościowe i użyteczne informacje.

W swoich działaniach promujemy wawerskie inicjatywy z zakresu kultury, edukacji, zdrowia, historii jak i wszelkie inicjatywy społeczne.

Stawiamy na minimalizm a także funkcjonalność- odbiór treści portalu musi być wygodny dla każdego. Ważną kwestią na którą zwracamy uwagę, jest dostosowanie wyświetlania portalu dla urządzeń mobilnych tj. smartfonów i tabletów.

Portal jest podzielony na kilka głównych działów- kanałów tematycznych:

Fakty– gdzie znajdziesz najnowsze wiadomości z takich kategorii jak samorząd, inwestycje, komunikacja, sprawy społeczne, bezpieczeństwo itp. Znajdują się tu również informacje z takich kategorii jak lokalna polityka, sprawy miasta a także najciekawsze wiadomości z okolicy.

Kultura i Rozrywka– tu publikujemy informacje związane z wydarzeniami kulturalno-rozrywkowymi, znajdziesz tu zapowiedzi jak i relacje.

Sport i Rekreacja– tu z kolei publikujemy informacje związane z wydarzeniami sportowymi.

Polecamy– tutaj poznasz  propozycje lokalnych firm.

Portal zawiera również serwisy czyli działy specjalne takie jak:

  • Ciekawy Wawer– to dział w którym przybliżamy historię dzielnicy, ciekawe miejsca, interesujących ludzi itp. 
  • Wawer Historia– dział przybliżający historię dzielnicy,
  • WawerNews TV– serwis z filmami
  • Moto Wawer– tematy związane z motoryzacją

Więcej o naszych działaniach w dziale Autopromocja

Odwiedź i polub Wawer News na Facebook-u