Bezpłatne rejsy po Wiśle

Fundacja Wisła Warszawie zaprasza na pokład w ramach projektu „Wawer – Urzecze nad Wisłą”, czyli na bezpłatne rejsy widokowe po wawerskim odcinku Wisły oraz przeprawy promowe!

Z uwagi na modernizację Plaży Romantyczna tymczasowym portem jest zatoczka oddalona od dotychczasowego miejsca cumowania o niespełna 200 metrów. Udział w rejsach jest bezpłatny, ponieważ projekt „Wawer – Urzecze nad Wisłą” współfinansuje m.st. Warszawa.

Na rejs można dostać się od strony ulicy Droga Golfowa (uwaga: ograniczona liczba miejsc parkingowych) idąc w kierunku Wisły skręcić na samym końcu ulicy w lewo dojść do bramy ogródków działkowych. Tam na rozdrożu skręcić w prawo w las i leśnym duktem spacerujemy ok.1 minutę aż do zatoczki, przy której będzie czekał statek. Rejsy będą realizowane z tymczasowej przystani w godzinach od 10:00 do 18:00.Każdorazowo na pokład może wejść 12 osób + rowery.

Zapraszamy na rejsy widokowe – kilkunastominutowe wycieczki po Wiśle w okolice Plaży Romantycznej, Wysp Zawadowskich, nowo powstałego mostu. Po jego zakończeniu realizowane będą wahadłowo także nawiązujące do tradycji krótkie przeprawy promowe łącząc brzegi Wawra i Wilanowa; wejście na pokład zgodnie z kolejnością zgłoszeń (system kolejkowy, bez rezerwacji).

4 i 5 września w godzinach 10-18.

prom wawer
fot. WawerNews.pl
Udostępnij

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.