Biznes w Wawrze: Wawerski Integrator Przedsiębiorczości

Dzielnica Wawer i Startup Academy połączyły siły, by wspierać przedsiębiorców oraz osoby aspirujące do założenia własnych biznesów, które zamieszkują warszawski Wawer.

Program jest unikalną szansą do rozwinięcia kompetencji przydatnych w prowadzeniu własnej firmy oraz wdrażania pomysłów na biznes, a także do stania się częścią unikalnej społeczności przedsiębiorców

W tym celu powstał Wawerski Integrator Przedsiębiorczości obejmujący program:

– 100h bezpłatnego doradztwa biznesowe oraz księgowe
– warsztaty dla przedsiębiorczych mieszkańców
– program mentoringowy dla 5 firm
– spotkania sieciujące
– warsztaty dla uczniów szkół ponad podstawowych
– coworking.

Program dedykowany jest osobom które prowadzącą biznes na terenie Warszawy lub dopiero planują go założyć.

Doradztwo biznesowe

W ramach doradztwa otrzymasz konsultacje biznesowe z obszarów m.in. testowania i rozwoju pomysłów, marketingu, sprzedaży, budowania zespołu, pozyskiwania finansowania czy zarządzania.

Doradztwo księgowe

W ramach konsultacji dowiesz się m.in. jakie są formy prowadzenia działalności w Polsce i jaką najlepiej wybrać dla swojej przyszłej firmy, jakie są sposoby opodatkowania, jakie składki i podatki związane są z prowadzeniem biznesu, a także jakie są sposoby na optymalizację podatkową korzystając z przysługujących ulg tj. ulga na innowację IP Box.

Każdy uczestnik może skorzystać maksymalnie z 2 godz. doradztwa danego rodzaju.

W ramach programu można skorzystać również z bezpłatnych warsztatów, mentoringu czy coworkingu. To wszystko w Strefie Przedsiębiorczości mieszczącej się w budynku przy ul. Żegańska 1a (I piętro).

Więcej informacji

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *