Bukiet talentów. Teatr Kultureska (5 lip) | Portal Wawer News- wiadomości lokalne

Bukiet talentów. Teatr Kultureska (5 lip)

5 lipca w Kulturotece w Falenicy odbędzie się plenerowy spektakl “Bukiet talentów”. Widowisko zaprezentują aktorzy Teatru Kultureska.

„Bukiet Talentów” to wspaniały rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. To 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzą zasady segregacji i nauczą się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokażą najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić! Przedstawienie przygotowane jest w konwencji show, pełnego muzyki, zabaw i interakcji z dziećmi. W spektaklu wykorzystywane są tylko autorskie utwory muzyczne Teatru Kultureska.

Na spektakl obowiązują bezpłatne zaproszenia dostępne w sekretariacie WCK filia Falenica ul. Walcownicza 4/6 (Kulturoteka). Kontakt tel. 22 443 70 73, 512 722 589, falenica@wck-wawer.pl

5 lipca, godz. 15:00

Kulturoteka w Falenicy, ul. Włókiennicza 4/6

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *