Chat school- tutaj nauczysz się szybko mówić po angielsku

Szkoła językowa Chatschool – “Mów po angielsku od pierwszych zajęć, a po kilku tygodniach stopniowo zaczynaj rozmawiać”. Dołącz do grona ponad 400 kursantów i gwiazd takich jak Klaudia Halejcio.

Planujesz wyjazd za granicę, ale boisz się mówić w obcym języku? A może czeka Cię egzamin? Zadbaj o poprawną wymowę i zdecyduj się na angielski dla dorosłych – to znakomite miejsce do zdobywania nowych umiejętności. Jeśli chcesz rozwijać kompetencje komunikacyjne w obcym języku, który jest dziś w zasadzie obowiązkowym narzędziem międzynarodowego dialogu, doskonale trafiłeś. Nasza szkoła stawia sobie za cel to, byś poczuł się pewnie i w sposób swobodny posługiwał się językiem angielskim.

Naszą dewizą jest „Zacznij mówić”. Co przez to rozumiemy? Wierzymy w potencjał, jaki ma w sobie żywy, mówiony język i jak ważną rolę odgrywa on w codziennym funkcjonowaniu. Uważamy, że gramatyka jest ważnym i porządkującym systemem, ale to nie o niej powinno się myśleć w pierwszej kolejności – szczególnie podczas nauki nowego języka.

W naszej szkole kładziemy duży nacisk na mówienie. Wychodzimy z założenia, że nie nauczysz się języka angielskiego jedynie rozwiązując zadania z podręcznika, tak jak jazdy samochodem, poznając tylko przepisy drogowe. Osobiście nas dotknął problem “metodologii” nauczania angielskiego w Polsce. Chcemy to zmienić! Osoby zaczynające swoją przygodę z angielskim u nas, już na swoich pierwszych zajęciach starają się mówić. Nie zwlekamy z tym, aż osoba pozna gramatykę na poziomie średnio-zaawansowanym i dojdzie do odpowiedniego zasobu leksykalnego.

“Jestem pod wrażeniem sposobu nauczania. Oryginalne i praktyczne podejście sprawia, że efekty współpracy widoczne są już po kilku zajęciach”Klaudia Halejcio, aktorka

Oferujemy zajęcia grupowe i indywidualne, które pomogą Ci:

1. Zdjąć blokadę przed mówieniem

2. Porozumieć się na każdy dowolny temat w zakresie General English

3. Mówić płynnie

Szkołę prowadzi Magister Uniwersytetu Warszawskiego, trener językowy wraz z zespołem (również native speaker z Nowego Yorku).  To oni poprowadzą Ciebie za rękę w trakcie przygody z płynnym angielskim. Gwarantowana miła atmosfera, fachowość oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.

Zapraszamy na zajęcia indywidualne i grupowe Chatschool. pl , które mają na celu nauczenie płynnego mówienia na każdy temat przy najpraktyczniejszym słownictwie i gramatyce. Pierwsze efekty powinny być widoczne już po 6 spotkaniach indywidualnych. Po tym okresie w przypadku zajęć grupowych przystępujesz do grupy. Ta autorska metoda pokazała wielu osobom, że nie trzeba znać wielu zasad gramatycznych/słów, aby móc porozmawiać na dowolny temat. Rozróżniamy 3 typy grup:

I grupa poziom początkujący A1-A2
II grupa poziom średni B1-B2
III grupa poziom zaawansowany B2-C1

Zajęcia są prowadzone w grupach od 2 do 3 osób . Czas trwania kursu wynosi 26 tygodni .

Szczegóły dotyczące cennika kursu “płynne mówienie” znajdują się na stronie internetowej. U nas płacisz za EFEKT , a nie za kilkuletnią / kilkunastoletnią bezproduktywną naukę, gdzie płatność miesięczna jest często mniejsza, ale rozciągnięta na wiele lat.

Pierwsze spotkanie organizacyjno-informacyjne jest bezpłatne. W trakcie tych zajęć opowiemy Ci o mojej skutecznej metodologii nauczania, do czego będziemy dążyć i jak osiągnąć postawiony przez nas wspólnie cel.

Kilkadziesiąt tygodni intensywnego kursu może przynieść fantastyczne rezultaty. Wierzymy w Twój sukces i czas, byś również Ty w to uwierzył. Pamiętaj o tym, że język angielski przydaje się w dorosłym życiu – zarówno na gruncie zawodowym, podczas wyjazdów za granicę, jak i w procesie wychowawczym dziecka. Warto dbać o swój rozwój i edukację, niezależnie od wieku.

Korepetycje z angielskiego w Warszawie

Nasz angielski dla dorosłych w Warszawie to nie tylko cykl kursów grupowych, ale także indywidualne korepetycje, podczas których wyjaśnimy Ci nurtujące kwestie. Nie wiesz, w jaki sposób wytłumaczyć pewne zjawiska językowe, masz problem z czasami, a może po prostu brakuje Ci słów? Pomożemy Ci uporać się z lingwistycznymi bolączkami.

Wesprzemy Cię również w przygotowaniach do egzaminów językowych, maturalnych czy na studiach. Bez stresu, z cierpliwym podejściem i z merytoryczną wiedzą. Z nami masz szanse osiągnąć fantastyczne wyniki z dużo mniejszym wysiłkiem niż w przypadku samodzielnej nauki.

Na konferencji w Google Campus.

Lokalizacja: Zajęcia odbywają się w Warszawie Wawer (Radość) ok. 200m od stacji PKP Radość/przystanku autobusowego Pomologiczna.

Chatschool Marcin Nesterowicz
Ulanowska 20b -> zobacz na mapie
04-859 Warszawa Radość

Telefon: +48 793 233 111
Email: kontakt@chatschool.pl
FB: https://www.facebook.com/chatschool
WWW: chatschool.pl

artykuł sponsorowany

Skomentuj za pomocą Facebook-a