Chatschool- tutaj nauczysz się szybko mówić po angielsku

Szkoła językowa Chatschool – „Mów po angielsku od pierwszych zajęć, a po kilku tygodniach stopniowo zaczynaj rozmawiać”. Dołącz do grona ponad 400 kursantów i gwiazd takich jak Klaudia Halejcio.

Planujesz wyjazd za granicę, ale boisz się mówić w obcym języku? A może czeka Cię egzamin? Zadbaj o poprawną wymowę i zdecyduj się na angielski dla dorosłych – to znakomite miejsce do zdobywania nowych umiejętności. Jeśli chcesz rozwijać kompetencje komunikacyjne w obcym języku, który jest dziś w zasadzie obowiązkowym narzędziem międzynarodowego dialogu, doskonale trafiłeś. Nasza szkoła stawia sobie za cel to, byś poczuł się pewnie i w sposób swobodny posługiwał się językiem angielskim.

Naszą dewizą jest „Zacznij mówić”. Co przez to rozumiemy? Wierzymy w potencjał, jaki ma w sobie żywy, mówiony język i jak ważną rolę odgrywa on w codziennym funkcjonowaniu. Uważamy, że gramatyka jest ważnym i porządkującym systemem, ale to nie o niej powinno się myśleć w pierwszej kolejności – szczególnie podczas nauki nowego języka.

W naszej szkole kładziemy duży nacisk na mówienie. Wychodzimy z założenia, że nie nauczysz się języka angielskiego jedynie rozwiązując zadania z podręcznika, tak jak jazdy samochodem, poznając tylko przepisy drogowe. Osobiście nas dotknął problem „metodologii” nauczania angielskiego w Polsce. Chcemy to zmienić! Osoby zaczynające swoją przygodę z angielskim u nas, już na swoich pierwszych zajęciach starają się mówić. Nie zwlekamy z tym, aż osoba pozna gramatykę na poziomie średnio-zaawansowanym i dojdzie do odpowiedniego zasobu leksykalnego.

Oferujemy zajęcia indywidualne w Wawrze oraz online. Współpracujemy również z firmami. Zajęcia pomogą Ci:
1. Przełamać barierę mówienia,
2. Porozumieć się na każdy dowolny temat w zakresie General English oraz Business  English,
3. Mówić znacznie lepiej.

Szkołę prowadzi Marcin Nesterowicz, magister Uniwersytetu Warszawskiego, trener językowy wraz z zespołem (w tym polscy i zagraniczni lektorzy).

Zapraszamy na zajęcia indywidualne Chatschool.pl , które mają na celu nauczenie płynnego mówienia na każdy temat przy najpraktyczniejszym słownictwie i gramatyce.

Pierwsze efekty powinny być widoczne już po 6 spotkaniach indywidualnych.
Ta autorska metoda pokazała wielu osobom, że nie trzeba znać wielu zasad gramatycznych/słów, aby móc porozmawiać na dowolny temat.


Oferta szkoły Chatschool składa się z dwóch wariantów:

1. Kurs składający się z 52 godzin. Zajęcia odbywają się: u nas w szkole, w domu u kursanta lub online. Mamy 3 poziomy zaawansowania kursów:
– początkujący
– średnio-zaawansowany
– zaawansowany

Zajęcia prowadzone są w formie indywidualnej lub można brać udział w zajęciach ze znajomym. W zależności od poziomu zaawansowania języka, wybieramy zagranicznego lub polskiego lektora. Nasz lektor dobiera autorskie materiały dydaktyczne do Twoich potrzeb i na ich podstawie prowadzi zajęcia. To od Ciebie zależy w jakim przedziale czasowym chcesz zrealizować kurs. Zazwyczaj kursanci wybierają okres 12-miesięcy (1 spotkanie w tygodniu), ale są i tacy, którzy realizują materiał w 6 miesięcy (2 spotkania w tygodniu).

2. Ilość zajęć dostosowana do potrzeb Uczestnika. Niektóre osoby przychodzą do nas z konkretną potrzebą jak np. przygotowanie do rozmowy o pracę, czy niespodziewany wyjazd do anglojęzycznego klienta. W takim przypadku zachęcamy do skorzystania z tej opcji.

Pierwsze spotkanie organizacyjno-informacyjne jest bezpłatne. W trakcie tych zajęć opowiemy Ci o naszej skutecznej metodologii nauczania, do czego będziemy dążyć i jak osiągnąć postawiony przez nas wspólnie cel.

Kilkadziesiąt tygodni intensywnego kursu może przynieść fantastyczne rezultaty. Wierzymy w Twój sukces i czas, byś również Ty w to uwierzył. Pamiętaj o tym, że język angielski przydaje się w dorosłym życiu – zarówno na gruncie zawodowym, podczas wyjazdów za granicę, jak i w procesie wychowawczym dziecka. Warto dbać o swój rozwój i edukację, niezależnie od wieku.

Korepetycje z angielskiego w Warszawie

Nasz angielski dla dorosłych w Warszawie to indywidualne korepetycje, podczas których wyjaśnimy Ci nurtujące kwestie. Nie wiesz, w jaki sposób wytłumaczyć pewne zjawiska językowe, masz problem z czasami, a może po prostu brakuje Ci słów? Pomożemy Ci uporać się z lingwistycznymi bolączkami.

„Jestem pod wrażeniem sposobu nauczania. Oryginalne i praktyczne podejście sprawia, że efekty współpracy widoczne są już po kilku zajęciach”- Klaudia Halejcio, aktorka
Reporter DD TVN – Adam Feder z naszym lektorem Tee.

Lokalizacja: https://www.google.com/maps/place/Chatschool.+Szko%C5%82a+angielskiego/@52.1857479,21.1802912,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x471ed3d701f871a5:0x35e9765e06b96cce!8m2!3d52.185748!4d21.18248

Chatschool Marcin Nesterowicz
Adres: Ulanowska 20b, 04-859 Warszawa
04-859 Warszawa Radość

Telefon: +48 575 869 998
Email: kontakt@chatschool.pl
FB: https://www.facebook.com/chatschool
WWW: chatschool.pl

artykuł sponsorowany

Udostępnij

Przeczytaj także