Koncert “Jesienne Róże”

Wawerskie Centrum Kultury zaprasza na niepowtarzalny koncert, podczas którego usłyszymy największe szlagiery dwudziestolecia międzywojennego.

W programie pojawią się ponadczasowe piosenki z pięknymi tekstami i muzyką. Utwory, które przetrwały próbę czasu. Ta sentymentalna podróż w czasie przypomni też wielkie postaci przedwojennego kabaretu, filmu i teatru. To dzięki nim te kompozycje nabrały niebywałego blasku, a śpiewała je cała Polska. Takie tytuły jak: Odrobinę szczęścia w miłości, François, Na pierwszy znak, Ach, jak przyjemnie oraz wiele innych nie potrzebują chyba wyjątkowej rekomendacji.

Podczas koncertu usłyszymy je w interpretacjach Ewy Jarzymowskiej-Kałudow i Beaty Kałudow. Gościnnie wystąpi Dominika Skoczek. Akompaniament na pianinie Andrzej Sajdak.

Ewa Jarzymowska-Kałudow jest absolwentką wydziału wokalno-aktorskiego Konserwatorium Muzycznego w Sofii. Była związana z Teatrem Wielkim. Dwie największe pasje Pani Ewy to dzieci i muzyka. Jej córka Beata jest studentką IV roku wokalistyki w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Ponad wszystko kocha śpiew. Andrzej Sajdak to wybitny pianista, który koncertował na wszystkich kontynentach. Jest wielkim pasjonatem organów Hammonda. Na scenie pojawi się też Dominika Skoczek, uczennica Pani Ewy.

Bilety w cenie 20,- do nabycia w kasie WCK ul. Żegańska 1a lub online.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich zaleceń i rygorów związanych pandemią COVID-19.

03.10.2020, godz. 19:00
WCK, ul. Żegańska 1a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *