Lodowisko w Aninie otwarte na kolejny sezon zimowy

1 grudnia uroczyście otworzono wawerskie lodowisko na sezon zimowy. Na szczęście zrobiło się chłodniej i stało się to możliwe.

Pierwotnie otwarcie lodowiska znajdującego się w kompleksie OSIR Wawer zaplanowano na 24 listopada, jednak zbyt ciepła aura nie pozwoliła na prawidłowe funkcjonowanie aparatury lodowiska. Na szczęście wraz grudniem temperatura się obniżyła.

W uroczystym otwarciu wzięli udział m.in. z-ca burmistrza Wawra Leszek Baraniewski, przewodniczący Rady Dzielnicy Wawer Michał Tomasz Żebrowski, dyrektor wawerskiego OSIR-u Sylwester Rudziński czy radna Dzielnicy Wawer Hanna Chodecka.

W ramach wydarzenia obejrzeć mogliśmy wspaniałą mini rewię w wykonaniu przedstawicieli Szkoły Łyżwiarskiej Walley a najmłodsi mieli okazję wziąć udział w zabawach, konkursach i warsztatach.

Na pierwszych 100-osób czekała gorąca czekolada. Wśród uczestników wydarzenia można było usłyszeć głosy, że wawerskie lodowisko jest najpiękniejsze w stolicy. Czy tak naprawdę jest? Warto się przekonać samemu i je odwiedzić.

Lodowisko jest otwarte codziennie od 9-21. Więcej informacji o lodowisku znajdziesz w artykule: Czas na łyżwy!

fot. FB OSIR Wawer

Udostępnij

Przeczytaj także