Łukasz Jeziorski nowym zastępcą burmistrza dzielnicy Wawer | Portal Wawer News- wiadomości lokalne

Łukasz Jeziorski nowym zastępcą burmistrza dzielnicy Wawer

Nowym zastępcą burmistrza został Łukasz Jeziorski. Nie jest to osoba nieznana wawerczykom.

Ukończył studia wyższe na kierunku zarządzanie w administracji publicznej, a także dla ugruntowania zawodowego doświadczenia odbył studia podyplomowe w Centrum Kształcenia Podyplomowego w Akademii Leona Koźmińskiego. W ciągu 20 lat pracy odbył liczne szkolenia i kursy m.in. z zakresu administracji samorządowej, zamówień publicznych, zarządzania kadrami.

Przez 20 lat pracował na różnych stanowiskach w wawerskim samorządzie, przechodząc przez kolejne szczeble funkcji służbowych (od młodszego referenta w Zespole Radców Prawnych Urzędu Gminy Warszawa – Wawer do naczelnika Wydziału Organizacyjnego dla Dzielnicy Wawer), był z-cą burmistrza Dzielnicy Wawer w latach 2013-2014 (odpowiedzialny za wydziały: architektury, ochrony środowiska, informatyki, obsługi mieszkańców, administracyjno-gospodarczy) burmistrzem Dzielnicy Wawer w latach 2014-2018 (odpowiedzialny za wydziały: budżetowo-księgowy, zamówień publicznych, oświaty, inwestycji, kadr i prawny). Ostatnio był z-cą dyrektora OSiR Wawer.

Jeziorski zastąpił na stanowisku zastępcy burmistrza, odwołanego 14 września na sesji nadzwyczajnej Rady Dzielnicy Wawer, przedstawiciela ruchów miejskich Jacka Wiśnickiego. więcej o tym tutaj

fot. Wawer News

Udostępnij

Inne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *