Mieszkanka Wawra z rekordową zbiórką na WOŚP. “Mama Ginekolog” zebrała ponad 3 mln zł.

Mieszkanka Wawra Nicole Sochacki-Wójcicka – jedna z najpopularniejszych blogerek czyli “Mama Ginekolog”, osiągnęła rekordowy wynik zbiórki na WOŚP.

Nicole Sochacki-Wójcicka jest ginekolożką w trakcie specjalizacji, mamą Rogera. Otrzymała niedawno tytuł Warszawianki Roku 2019. Mieszka w Wawrze.

“Mama Ginekolog” to blog zawierający przystępne źródło wiedzy o zdrowiu kobiety oraz ciekawostkach z życia mamy i żony. Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w czerwcu 2010 roku. „Tygodniowo mam do czynienia z przynajmniej 50 kobietami w ciąży. Badam, doradzam, prowadzę. A co ważniejsze, uważam, że mam najlepszą pracę na ziemi. Ponieważ codziennie jestem przy najszczęśliwszych chwilach w życiu człowieka: od poczęcia do narodzin”- pisze na swoim blogu.

Zbiórkę, z której cały dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP, można było wesprzeć, kupując e-booki blogerki za pośrednictwem sklepu na jej stronie internetowej.

“Jak co roku – gramy i w tym roku dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rok temu udało Nam się razem zebrać 1,2 miliona złotych. Czy w tym roku pobijemy rekord?”- pytała na początku tegorocznej zbiórki.

Zebrana kwota jest imponująca i wynosi 3 172 100 zł.

Mamy 3 000 000 złotych na WOŚP❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Dziękuję Wam!!! Pobiliśmy rekord!!!Gramy jeszcze 1,5 godziny❤️❤️❤️❤️

Opublikowany przez Mamaginekolog Niedziela, 12 stycznia 2020

fot. print screen Instagram

Translate »
Font Resize
Zmiana kontrastu