Muniek i Przyjaciele w Wawrze

Po dwóch latach od złotej płyty „Syn Miasta”, Muniek Staszczyk z kolegami z zespołu Muniek i Przyjaciele powraca, tym razem na żywo i akustycznie.

Utwór ,Bóg” to pierwszy singiel zapowiadający pierwszy album zespołu pt „Muniek i Przyjaciele na żywo i akustycznie 2018 – 2019”. Na płycie towarzyszą Muńkowi Cezariusz Kosman oraz Janek “Jahlove” Pęczak.

Muniek i Przyjaciele wyruszyli we wspólną podróż jesienią roku 2018. Początkowo, projekt ten miał być wyłącznie koncertową odskocznią od głośnego, rockowego grania. Muniek chciał pograć z mniejszym aparatem wykonawczym, w kameralnych salach, „bliżej ludzi”. Ogromny sukces tego początkowo skromnego przedsięwzięcia zaowocował powstaniem albumu dokumentującego ponad 80 koncertów, podczas których zespół objechał kilka razy całą Polskę występując zarówno w małych klubowych salach, w teatrach, na scenach krajowych letnich festiwali oraz na Stadionie Narodowym.

Fani twórczości Muńka znajdą na płycie utwory pochodzące z różnych projektów artystycznych Muńka: zarówno z repertuaru zespołów T.Love i Szwagierkolaska, jak i działań solowych wokalisty, w tym największe przeboje jak „King”, „I Love You”, „Bóg” czy „Apaszem Stasiek Był”.

28.08.2022, godz. 19:00, Parking przy Urzędzie Dzielnicy Wawer, ul. Żegańska 1, scena plenerowa. Wstęp wolny. Obowiązują wejściówki.

Pobierz wejściówki:
– on-line – przez system Biletyna – https://wck-wawer.pl/kup-bilet 
– zakupione w kasie – w kasie WCK (pn-pt godz. 9.00-16.00)

Udostępnij:

Alex Wawer

redaktor Wawer News

Więcej Alex Wawer →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *