Od 3 września zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. Również na linii otwockiej

Od 3 września zmieni się rozkład jazdy pociągów wszystkich przewoźników. Zmiany będą dotyczyły także pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej wszystkich linii oraz Kolei Mazowieckich.

Trwająca przebudowa i modernizacja Warszawy Zachodniej oraz linii kolejowej nr 7 między Warszawą Wschodnią a Warszawą Wawer będą miały największy wpływ na zmiany i ograniczenia w kursowaniu pociągów.

LINIA S1 i S10

Połączenia na trasie z Otwocka do Pruszkowa nadal będą realizowane przez dalekobieżną linię średnicową i stację Warszawa Centralna, a także z pominięciem przystanku Warszawa Olszynka Grochowska. W dni powszednie, w pełnej relacji w obu kierunkach pojedzie 19 pociągów, a w dni wolne od pracy – 18. Od 4 do 12 września jedna para pociągów będzie kursowała w skróconej relacji Pruszków – Warszawa Falenica.

Pozostałe połączenia będą podzielone na dwie osobne trasy. Na odcinku Pruszków – Warszawa Główna pojadą pociągi linii S1. Do Pruszkowa dojedzie 16 pociągów, a do Warszawy – 18. Na odcinku Otwock – Warszawa Wschodnia będą kursowały pociągi linii S10. Do Otwocka pojedzie 19 pociągów, a do Warszawy – 17.

Rozkład jazdy linii S1 ważny 3 września

Rozkład jazdy linii S1 ważny od 4 września do 11 listopada

Rozkład jazdy linii S10 ważny 3 września

Rozkład jazdy linii S10 ważny od 4 września do 11 listopada

Rozkład Kolei Mazowieckich

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *