Ostoja Wawer | Portal Wawer News- wiadomości lokalne

Ostoja Wawer

Ostoja Wawer to kameralne osiedle mieszkań bezczynszowych znajdujących się w malowniczej części Warszawy z dala od miejskiego zgiełku, w bliskim sąsiedztwie przyrody.

To niezwykłe miejsce, gdzie spokój odnajdą zarówno pary poszukujące swojego pierwszego mieszkania, jak również rodziny z dziećmi szukające bezpieczeństwa i wygody.Inwestycja OSTOJA WAWER to 4 budynki, na które składa się 14 mieszkań, każde z indywidualnym wejściem, tarasem i/lub balkonem oraz ogrodem, a także 2 miejscami postojowymi. W każdym z trzech powtarzalnych budynków (A, B, C), znajdują się cztery dwukondygnacyjne mieszkania o powierzchni od ok. 106m2 do ok. 107m2. W czwartym budynku (D) znajdują się dwa mieszkania trzykondygnacyjne o pow. ok 64m2 każde.

Ostoja Wawer to zaciszne, zamknięte osiedle wyposażone w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtką z videofonem. Teren osiedla doświetlają energooszczędne latarnie. Przygotowując projekty mieszkań OSTOJA WAWER koncentrowaliśmy się przede wszystkim na zapewnieniu komfortu mieszkania tak jak w domu jednorodzinnym. Dokonaliśmy podziału na 2 strefy: dzienną i prywatną.

W części dziennej zaprojektowaliśmy przestronny salon otwarty na aneks kuchenny, pokój (możliwa rezygnacja – uzyskując bardziej przestronny salon), toaleta. W części prywatnej na wyższej kondygnacji znajdują się: sypialnia główna z łazienką oraz dwa pokoje i łazienka.

Inwestycja Ostoja Wawer znajduje się na Nadwiślu, ul. Wojtyszki 18 (10.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Totalbud S.A..

Inwestycja Ostoja Wawer jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań w tym 14 lokali typu apartament, znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Wawer pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 65 do 108 metrów kwadratowych w cenie od 5 240 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 65 do 108 m2 w cenie od 339 238 zł (8 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 106 do 107 m2 w cenie od 569 561 zł (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Totalbud S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
Udostępnij

Inne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *