Patronaty medialne

Jeśli chcą Państwo dotrzeć do jak największej liczby odbiorców to nasz portal daje taką możliwość. Ta bezpłatna propozycja skierowana jest do podmiotów działających w sferze kultury, rozrywki, sportu, rekreacji, spraw społecznych itp. Jesteśmy otwarci na współpracę, która może przybrać dwie formy: stałą i czasową. 

1. Współpraca stała

Polega na stałej, cyklicznej współpracy w której nasza strona promuje Państwa działania w zamian za zamieszczenie naszych materiałów marketingowych /logo, banner, link/ na stronach www lub w innym uzgodnionym miejscu.

2. Współpraca czasowa

Dotyczy organizowanych pojedynczych wydarzeń, które chętnie obejmiemy patronatem medialnym.  W ramach patronatu oferujemy umieszczenie zapowiedzi wydarzenia i jego promocję na stronach portalu oraz naszym Facebook-u.

W zamian oczekujemy:

– zamieszczenia naszego logo na materiałach organizatora promujących wydarzenie (programy, plakaty, ulotki, strona wydarzenia, strona Organizatora, zaproszenia itp.)

– prezentacji /o ile to możliwe/ portalu podczas trwania imprezy/wydarzenia jako patrona medialnego w postaci słownej.

– umieszczenie w widocznym miejscu naszego banera lub roll-upu podczas trwania wydarzenia (opcja do uzgodnienia).

Jako patron medialny współpracowaliśmy już z  Wawerskim Centrum Kultury, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Biblioteką Publiczną, Urzędem Dzielnicy Wawer czy Centrum Handlowym Ferio. Wspieraliśmy medialnie działania związane z Plażą Romantyczną, występy kabaretowe, koncerty, wydarzenia dla dzieci, imprezy sportowe…

W sprawie patronatu medialnego prosimy o kontakt na e-mail: biuro@wawernews.pl