WawerNews.pl i klub PKS Radość Warszawa nawiązują współpracę

W styczniu 2019 r nasz portal nawiązał współpracę z klubem PKS Radość Warszawa. W ramach współpracy WawerNews.pl stanie się partnerem medialnym „biało-zielonych”.

Współpraca będzie polegała głównie na informowaniu na stronach portalu o aktualnych wydarzeniach, przedstawianiu relacji, oraz zapowiedzi. Portal będzie patronem medialnym wydarzeń organizowanych przez PKS Radość. Logotyp klubu pojawi się na stronie portalu.Klub ze swej strony także wesprze promocyjnie portal. Obie strony nie wykluczają w niedalekiej przyszłości rozwoju współpracy.

Zależy nam na promocji naszego klubu na arenie lokalnej. Jako prezes klubu, liczę na wzorową współpracę między naszymi stronami. -mówi Mateusz Chmielewski– prezes PKS Radość.

Jako rdzennie wawerski portal pragniemy nie tylko regularnie przekazywać aktualności z życia dzielnicy ale także zrobić coś więcej dla jej mieszkańców. Media to potężna siła i dzięki niej w tym przypadku, chcemy silniej promować wawerski sport a także zachęcać do jego uprawiania. – powiedział Piotr Samsel- właściciel firmy Black Star Media, która jest wydawcą portalu WawerNews.pl.

PKS Radość Warszawa to klub kontynuujący tradycję klubu KS Radość. To piękna karta w historii wawerskiego sportu i uznana marka na mapie młodzieżowej piłki na Mazowszu. Od 22 lat młodzi piłkarze z Radości walczą z sukcesami w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej na terenie całego województwa mazowieckiego. Są również obecni na największych piłkarskich turniejach w Polsce i Europie. PKS Radość to również zespół seniorów, który w swojej historii w sezonie 2014/2015 uczestniczył w rozgrywkach IV ligi. Obecnie pierwsza drużyna występuję w Klasie A.

www.pksradosc.com.pl

WawerNews.pl to lokalny portal informacyjny, działający od 2015r. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych mediów dzielnicy Wawer. Wspiera jako patron największe dzielnicowe wydarzenia. Dla mieszkańców stanowi źródło najnowszych wiadomości. Znajdą w nim także zapowiedzi wydarzeń oraz ciekawostki związane z historią dzielnicy czy interesującymi miejscami.

Skomentuj za pomocą Facebook-a