Przebudowa Wału Miedzeszyńskiego- w weekend utrudnienia | Portal Wawer News- wiadomości lokalne

Przebudowa Wału Miedzeszyńskiego- w weekend utrudnienia

Od soboty do poniedziałku kierowców czekają utrudnienia przy skrzyżowaniu Traktu Lubelskiego z Wałem Miedzeszyńskim.

Zmiany w ruchu zostaną wprowadzone 6 czerwca od godz. 5.00 i potrwają do poniedziałku, 8 czerwca do godz. 5.00 ul. W tym czasie ul. Trakt Lubelski nie będzie miała połączenia z ul. Wał Miedzeszyński. 

Objazd będzie poprowadzony ul. Skalnicową do Wału. W tym czasie drogowcy ułożą ostatnie warstwy asfaltu na wschodniej części ronda na skrzyżowaniu Wału z Traktem. Następnie, od poniedziałku, 8 czerwca od godz. 5.00 rozpoczną ostatnie prace na zachodniej jezdni – ul. Trakt Lubelski odzyska połączenie z Wałem, a ruch w ciągu ul. Wał Miedzeszyński na odcinku od ul. Trakt Lubelski do ul. Ogórkowej zostanie przełożony na jezdnię wschodnią. Utrzymane zostanie połączenie ul. Przewodowej z Wałem Miedzeszyńskim. Odzyska je również ul. Strzygłowską.

Komunikacja: W weekend, 6-7 czerwca, autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego linii: 142, 702 i N72 pojadą objazdem ul. Skalnicową i Wał Miedzeszyński.

W Wawrze przebudowywany jest fragment ul. Wał Miedzeszyński łączący się z obwodnicą. Wał Miedzeszyński zostanie przebudowany na odcinku od ul. Trakt Lubelski do węzła z Południową Obwodnicą Warszawy (rejon ul. Ogórkowej). Ulica na przebudowanym odcinku będzie miała dwie główne jezdnie, obustronne chodniki oraz jezdnie lokalne, po których odbywał się będzie także ruch rowerowy. Celem inwestycji jest zapewnienie połączenia sieci dróg miejskich z Południową Obwodnicą Warszawy.

fot. Wawer News


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *