Przy ul. Kosmatki trwa budowa hotelu Best Western Plus

W dzielnicy Wawer przybędzie nowy hotel. Tuż przy granicy Wawra z Gocławiem, powstaje obiekt Best Western Plus. Jego otwarcie zaplanowano na końcówkę 2020r.

Właścicielem obiektu jest spółka V Invest.

Do dyspozycji gości nowego Best Western Plus Hotel zostanie oddanych 100 bogato wyposażonych pokoi, których aranżacją zajmie się biuro projektowe Tremend.

Ponadto hotel zostanie wyposażony w zaplecze konferencyjne, restaurację, bar oraz strefę przeznaczoną do pracy co-workingowej.

W siedmiokondygnacyjnym budynku znajdzie się również salon odnowy biologicznej i fitness. W skład nowo powstającego kompleksu hotelowo-biurowego wchodzi również budynek przeznaczony na powierzchnie biurowe typu open-space o powierzchni ok. 4000 m2.

“Bardzo cieszy nas rozwój sieci w Polsce. Nowy planowany obiekt w Warszawie pokazuje zainteresowanie inwestorów hotelami, które gwarantują wyjątkową jakość w stosunku do ceny. Dzięki wysokiemu standardowi wystroju wnętrz i obsługi, podróżni mogą być pewni pozytywnych wrażeń z pobytu” – powiedziała dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję Saija Kekkonen.

Best Western Hotels & Resorts z siedzibą w Phoenix (Arizona) jest prywatną marką hotelarską z globalną siecią ok. 4 500 hoteli w ponad 100 miejscach na całym świecie.

fot. materiały inwestora

Udostępnij

Przeczytaj także