Przystanek Międzylesie

Osiedle Przystanek Międzylesie to inwestycja położona w centrum dzielnicy przy ulicy Oficerskiej. W sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe Ferio Wawer, supermarket Lidl, Urząd Dzielnicy Wawer oraz Wawerskie Centrum Kultury.

Budowa osiedla rozpoczęła się w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania to 4 kw. 2023 roku. Inwestorem jest Dom Development S.A.

Osiedle Przystanek Międzylesie tworzyć będą kilkupiętrowe budynki, których architektura stanowić będzie połączenie nowoczesnej bryły z detalami nawiązującymi do malowniczego stylu świdermajer, charakterystycznego dla okolicznej zabudowy.

Jak zapewnia deweloper, komfort mieszkańcom zapewnią liczne lokale usługowe znajdujące się w parterach budynków z przeznaczeniem na sklepy czy restauracje a także zlokalizowany na wysokości 1. piętra teren zielony z placem zabaw dla dzieci.

W ofercie znalazły się mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Każdy lokal będzie posiadał balkon lub taras z ogródkiem. Ponadto, dla wygody mieszkańców zaprojektowano garaż podziemny i boksy lokatorskie.

fot. materiały prasowe

Udostępnij:

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.