Reklama

Portal WawerNews.pl powstał w 2015 r i konsekwentnie buduje pozycję na rynku mediów w dzielnicy Warszawa Wawer. Co miesiąc notujemy ponad 50 tys. wejść na stronę.

Pozyskujemy nowych czytelników poprzez reklamy na Facebook-u, wyszukiwarkę Google, patronaty medialne /logotyp WN na plakatach i w internecie/ m.in. wydarzeń organizowanych przez Wawerskie Centrum Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji, wawerską Bibliotekę Publiczną, Urząd Dzielnicy Wawer czy też kluby sportowe, fundacje i stowarzyszenia.

Reklama w Wawer News to idealne rozwiązanie dla firm działających lokalnie w dzielnicy Wawer lub w jej okolicach. Pozwala przyciągnąć czytelników naszego portalu a w zdecydowanej większości są to osoby w przedziale wiekowym 20-45 lat.

 

RODZAJE I CENY REKLAM

1. BANNER

Banner zamieszczany jest obok logo portalu. Wyświetla się na każdej stronie. Linkuje do wybranej strony www. Wymiary maksymalne: 780 x 80 pikseli. Możliwe formaty graficzne: jpg, png, gif.

Cena: 199 zł netto / miesiąc

2. BILLBOARD

To duży banner zamieszczany pod głównym menu. Wyświetla się na każdej stronie. Linkuje do wybranej strony www. Wymiary maksymalne: 1000 x 200 pikseli. Możliwe formaty graficzne: jpg, png, gif.

Cena: 249 zł netto / miesiąc

3. BANNER BOX

Banner zamieszczany na prawym marginesie/kolumnie portalu. Wyświetla się w dwóch opcjach: na stronie głównej lub podstronach. Linkuje do wybranej strony www. Wymiary maksymalne: 300 x 300 pikseli lub podwójna wielkość w pionie 300 x 600 pikseli. Możliwe formaty graficzne: jpg, png, gif.

Cena: 

  • podstrony: 99 zł netto (dla podwójnego wymiaru cena x 2) / m-c
  • strona główna: 149 zł netto (dla podwójnego wymiaru cena x 2) / m-c

3. ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Artykuł to na dowolny temat związany z Państwa działalnością. Może dotyczyć konkretnego produktu lub usługi, całości działalności, wydarzenia, organizowanej promocji, wprowadzanych nowości itp. Może zawierać tekst, zdjęcia /maks. 10/, logo, mapkę z lokalizacją, odnośniki do stron, wstawki filmów wideo itp. Możemy zamieścić przygotowany przez Państwa artykuł lub napisać go na podstawie wytycznych i otrzymanych informacji i materiałów.

Zamieszczony zostanie na:

  • stronie głównej w sekcji Polecamy
  • na prawym marginesie portalu w sekcji Polecane
  • w dziale Polecane

Cena: 399 zł netto / miesiąc

4. REKLAMA NA FACEBOOK-U

Możemy przygotować post na Facebooku. Forma, zawartość i linkowanie wpisu zależy od ustaleń z Klientem.

Cena: 100 zł netto / jednorazowo

INFORMACJE

– do cen netto należy doliczyć 23% VAT
– do każdego zamówienia dodajemy wzmiankę (lub udostępnienie) dotyczące reklamowanej firmy gratis
– baner lub artykuł na życzenie Klienta możemy przygotować gratis

RABATY I PROMOCJE

– zamówienie na okres 3 miesięcy= -10 %
– zamówienie na okres 6 miesięcy= -20%

PŁATNOŚCI

– faktury VAT wystawiamy i wysyłamy na e-mail w dniu rozpoczęcia kampanii reklamowej w portalu. Standardowy termin płatności 7 dni.

INFORMACJE O WŁAŚCICIELU PORTALU

Black Star Media
ul. Strzygłowska 8
04-872 Warszawa Wawer
NIP: 952-171-77-97

ZAMÓWIENIA

Zamówienia prosimy kierować na adres e-mail: biuro@wawernews.pl