Rekrutacja do szkół i przedszkoli

3 marca rozpocznie się rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych oraz przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach. Potrwa do 19 marca.   

Postępowanie  rekrutacyjne  do klas pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021  prowadzone  będzie  z wykorzystaniem  systemu informatycznego i rozpocznie się 3 marca 2020 r. o godz. 13.00.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji, kryteriów ustawowych i samorządowych oraz harmonogram  postępowania rekrutacyjnego w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021  zamieszczone są na stronie  internetowej Biura Edukacji  

Otworzy się w nowym okniehttp://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/szkola-podstawowa

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się 3 marca 2020 r. i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego.

Poniżej znajdą Państwo odnośniki do strony Biura Edukacji m.st. Warszawy, gdzie zamieszczono szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji.

Wykaz osób do kontaktu – rekrutacja do przeszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz I klas w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021: http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki/22014_wykaz-osob-do-kontaktu-rekrutacja-do-przedszkoli

źródło: UD Wawer