Remont ul. B.Czecha i Trakt Brzeski- objazdy

14 lipca rozpocznie się remont ww. ulic. Sprawdź jak będą poprowadzone objazdy.

Zamknięcie północnej jezdni

Zamknięcie północnej jezdni nastąpi w czwartek, 14 lipca, o godz. 23.00. Kierowcy będą poruszać się południową nitką drogi w obu kierunkach.

Kierujący się w stronę Pragi, zjadą ze swojej jezdni na skrzyżowaniu z ul. 1. Praskiego Pułku i Jana Pawła II. Przed skrzyżowaniem dostępne będą trzy pasy: do skrętu w prawo, do jazdy prosto – na jezdnię południową i do skrętu w lewo.

Kierowcy jadący od strony Płowieckiej i Czecha będą mieli do dyspozycji dwa pasy – pierwszy do jazdy prosto, drugi jazdy prosto i skrętu w prawo. Nie będą mieli możliwości skrętu w lewo w 1. Praskiego Pułku.

Ulice poprzeczne

Wyjazdy z ulic dochodzących do remontowanej jezdni, na czas prac zostaną zamknięte.

Możliwy będzie wjazd w ul. Wawerską (w stronę ul. Hafciarskiej) dla jadących w stronę Zakrętu. Jadących w przeciwną stronę obowiązywać będzie nakaz jazdy prosto. Wyjazd z ul. Wawerskiej możliwy będzie wyłącznie w prawo, w kierunku Zakrętu.

Podobnie będzie zorganizowane skrzyżowanie z ul. Wierzchowskiego, z tą różnicą że wyjazd z niej będzie możliwy w obie strony.

Powrót na jezdnię północną

Przed skrzyżowaniem z ul. Kościuszkowców i Kajki kierowcy jadący z obu kierunków będą mieli do dyspozycji po dwa pasy: do jazdy prosto oraz do skrętu w ul. Kajki. Ulica Kościuszkowców straci połączenie z Czecha. Za skrzyżowaniem, na wysokości ul. Rzeźbiarskiej, przewiązką między jezdniami, kierowcy jadący w stronę Pragi wrócą na właściwą stronę drogi.

Zalecany dojazd do ul. Kościuszkowców będzie prowadził z ul. Kajki ulicami Czecha, Potockich i Korkową.

Ulica Potockich

Na potrzeby objazdu autobusowego na ul. Potockich na wlocie w Czecha zlikwidowana zostanie wyspa rozdzielająca jezdnie. Natomiast na wysokości przejścia dla pieszych pojawi się nowy teren wyłączony z użytkowania. Dopuszczona zostanie możliwość wyjazdu z ul. Potockiej na Czecha w obu kierunkach. Kierowcy jadący od strony Pragi z lewego pasa będą mogli skręcić w Potocką, z pozostałych dwóch jechać prosto. Nie będzie można skręcić w ul. Marysińską – jej połączenie z Czecha zostanie zamknięte.

Na ul. Potockich na wszystkich skrzyżowaniach z ulicami poprzecznymi zmieni się pierwszeństwo przejazdu.

Prace na jezdni potrwają maksymalnie do czwartku, 4 sierpnia. Następnie – do końca wakacji – drogowcy będą remontować chodniki.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *