Rozpoczął się remont ulicy Czecha

9 sierpnia, od godziny 22:00 warszawscy drogowcy rozpoczęli remont południowej jezdni ulicy Czecha, pomiędzy ulicami Płowiecką a Kajki.

Kierowcy zmierzający w stronę Wesołej przejadą ze swojej jezdni na sąsiednią na wysokości skrzyżowania z ulicą Sejmikową. Do ulicy Potockich będą mieli do dyspozycji dwa pasy ruchu, a dalej jeden. Na skrzyżowaniu z Kościuszkowców i Kajki wrócą na właściwą jezdnię. W stronę Pragi kierowcy będą podróżowali jednym pasem.

Kierowcy zachowają możliwość skrętu z ulicy Płowieckiej w Sejmikową i dojazdu do Wydawniczej. Nie będzie natomiast przejazdu w odwrotnym kierunku. Z Wydawniczej w Sejmikową będą mogli skręcić wyłącznie dojeżdżający do posesji. Wyjazd na Czecha będzie zamknięty dla wszystkich.

Ulice Marysińska, Trawiasta, Stradomska i Rzeźbiarska stracą połączenie z remontowaną jezdnią Czecha. Natomiast wyjazd z ulicy Potockich, po północnej stronie Czecha, będzie możliwy wyłącznie w prawo.

Na północnej jezdni Czecha, przed skrzyżowaniem z Kościuszkowców i Kajki, wygrodzone zostaną dwa skrajnie lewe pasy ruchu. Kierowcy nie skręcą w lewo w Kajki. Jadący w kierunku Wesołej będą mieli do dyspozycji pas do skrętu w lewo oraz do jazdy prosto i w prawo.

Na czas remontu objazd utrudnień wyznaczono ulicami Wydawniczą, Kaczeńca, Skrzyneckiego do Kościuszkowców. Żeby można było wytyczyć objazd, otwarty zostanie fragment ulicy Kaczeńca, na której trwa inny remont. Wyjazd z Kaczeńca na Skrzyneckiego nadal pozostanie zamknięty. Do ulicy Kajki będzie można dojechać Wierzchowskiego i Alpejską.

źródło: Infoulice

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *