Rozpoczynają remont ul. B. Czecha i Traktu Brzeskiego

ZDM poinformował o rozpoczęciu prac przygotowawczych do remontu północnej jezdni ciągu ul. Czecha i Trakt Brzeski. Zasadnicze roboty rozpoczną się w czwartek, 14 lipca.

Prace będą wymagały zamknięcia remontowanej jezdni. Kierowcy pojadą drugą nitką drogi, w obu kierunkach, a autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego zostaną skierowane na objazdy.

Nowy asfalt ułożony zostanie na północnej jezdni, od  skrzyżowania ul. Trakt Brzeski z 1 Praskiego Pułku i Jana Pawła II w Wesołej do skrzyżowania ul. Czecha z Kościuszkowców i Kajki w Wawrze. To odcinek o długości ponad 4,2 kilometra. Wyremontowane zostaną również chodniki. Prace te ZDM planuje zakończyć do końca wakacji.

Prace przygotowawcze

Od czwartku, 7 lipca, trwają prace przygotowawcze do wdrożenia czasowej organizacji ruchu na okres zamknięcia północnej jezdni. Polegają one na likwidacji progów zwalniających i ustawieniu tymczasowych przystanków na ul. Potockich, którędy będzie prowadził objazd autobusów. Na ul. Czecha, Kajki i Korkowej trwa likwidacja wysp, wykonywanie przewiązek między jezdniami i rozbiórka barier energochłonnych. Te roboty zakończą się w czwartek, 14 lipca. Wówczas wykonawca przystąpi do zasadniczego etapu prac.

Zamknięcie północnej jezdni

Zamknięcie północnej jezdni nastąpi w czwartek, 14 lipca, o godz. 23.00. Kierowcy będą poruszać się południową nitką drogi w obu kierunkach.

Więcej:

Remont ul. B. Czecha i Traktu Brzeskiego- objazdy

Remont ul. B. Czecha i Traktu Brzeskiego- zmiany w komunikacji autobusowej

Udostępnij:

Alex Wawer

redaktor Wawer News

Więcej Alex Wawer →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *