Siłownia Językowa- tu oszlifujesz swój angielski

Nie lubisz gramatyki, a chciałbyś się nauczyć dobrze mówić po angielsku? Polecamy Ci Siłownię Językową w Radości. To tak blisko Ciebie, że nie możesz nie skorzystać.

Pokonaj swoje wewnętrzne obawy, że poziom konwersacji Cię przerośnie. Po przekroczeniu progu budynku, mimo że, rozmawia się tu wyłącznie po angielsku, na początku będziesz mógł zostać obserwatorem i przysłuchiwać się konwersacjom. Lektor wesprze Cię w przełamaniu bariery mówienia po angielsku.

Z pewnością będziesz mega zaskoczony Siłownią Językową ponieważ uzyskasz tam nieograniczony dostęp do lektora – nawet do 6 godzin dziennie w przedziałach godzinowych 15:00-21:00. Przelicz- to 120 h miesięcznie dostępu do angielskiego na najwyższym poziomie! Korzystaj w godzinach, które będą dopasowane do Ciebie. Jeśli np. pracujesz w Centrum a pracę kończysz w różnych godzinach, do tego dochodzą korki uliczne… Możesz więc przyjść o dowolnej godzinie, w dowolny pracujący dzień tygodnia i to bez wcześniejszej zapowiedzi. Lektor umiejętnie dołączy Cię do konwersacji.

Co Cię jeszcze zaskoczy? Dynamika. Jedni z uczestników konwersacji będą przychodzili do sali, inni będą ją opuszczali. Jest to elastyczna formuła prowadzenia zajęć- lektor świetnie dopasuje tematykę i formułę spotkań do potrzeb osób znajdujących się w danym momencie w Siłowni Językowej m.in. poprzez podział uczestników na mniejsze zespoły konwersacyjne. Każdy zespół będzie miał za zadanie wymienić się swoimi punktami widzenia na dany problem wewnątrz teamu, a następnie zaprezentować przebieg swoich rozmów na forum całej grupy. Lektor przez cały będzie czuwał aby każdy uczestnik czuł się komfortowo i brał aktywny udział w dyskusji (poza wolnymi słuchaczami).

Bardzo szybko oszlifujesz swój angielski w Siłowni Językowej.

Polecamy Wam stronę Siłowni ⬇️

https://chatschool.pl/silownia_jezykowa

art. spons.

Skomentuj za pomocą Facebook-a