Smaczne przywitanie wiosny w Międzylesiu!

W pierwszy wiosenny weekend do Międzylesia zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 25, 26 i 27 marca 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków inaugurujący tegoroczny sezon. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają Futraki.

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu KS ZWAR. Food trucki będą karmić mieszkańców Międzylesia przez trzy dni od 25 do 27 marca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów. Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny. Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się przy Klubie Sportowym ZWAR, przy ul. Pożaryskiego 10. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/922804458406096/?ref=newsfeed

Udostępnij

Przeczytaj także