W Międzylesiu kręcą “Small Worlds”

W Ferio Wawer kręcone są zdjęcia do filmu Patryka Vegi „Small Worlds”. To wielowątkowa i rozegrana na przestrzeni czternastu lat historia traktująca o handlu dziećmi, napisana przez samego Vegę i Olafa Olszewskiego.

Osią filmu będzie zaginięcie 4-letniej dziewczynki w jednej z polskich wsi. W fabule śledzić będziemy etapy śledztwa z punktu widzenia: matki, sprawcy, policjanta oraz dziecka. Wystąpi w nim m.in. Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa oraz Enrique Arce, który znany jest z roli Arturo w serialu Netflixa „Dom z Papieru.” W filmie zagra również grupa aktorów z Wielkiej Brytanii i Rosji.

– Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowaniu dziećmi, co jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż “Botoks”. Scenariusz jest bardzo mocny – mówi Patryk Vega.

Daty premiery filmu jeszcze oficjalnie nie ogłoszono.

fot. WawerNews.pl

Skomentuj za pomocą Facebook-a