Waglewski Fish Emade zagrali w Falenicy

Koncert tej nietuzinkowej formacji odbył się na scenie plenerowej falenickiej Kulturoteki w niedzielę 17 lipca. Publiczność dopisała.

Jak na Waglewskich przystało, zręcznie wymykali się wszelkim gatunkom muzycznym, z ogromną klasą poruszając się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, a dynamicznymi pełnymi radosnych, nierzadko zaskakujących brzmień.

Rodzinny zespół Waglewskich (Wojtek „Wagiel”, Bartosz „Fisz” i Piotr „Emade”) zawiązał się po nagraniu „Męskiej Muzyki” – okrytej platyną płyty, której towarzyszyły spektakularne i cieszące się ogromną popularnością występy na żywo. Kontynuacją debiutu była pochodząca z 2013 roku płyta „Matka, Syn, Bóg”, wyprodukowana przez Emade (perkusja) do słów Fisza (głos, gitara basowa) oraz kompozycji Wojciecha Waglewskiego (głos, gitary).

Koncerty Waglewskich wyróżnia niezwykła energia i atmosfera. Bogactwo muzycznych inspiracji i horyzontów muzyków łączy się na scenie z radością i energią wspólnego spotkania, sprawiając, że każdy z ich występów staje się niezapomnianym przeżyciem.

Organizatorem koncertu było Wawerskie Centrum Kultury.

fot. WCK Wawer

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *