Wawerski Przewodnik Sportowy

Urząd Dzielnicy Wawer przygotował kolejny „Przewodnik” dla mieszkańców Wawra i wszystkich warszawiaków, którzy lubią spędzać wolny czas aktywnie i zdrowo.

Wawerski Przewodnik Sportowy to publikacja, w której znajdą Państwo wiele informacji o tym, jak aktywnie odpoczywać i dbać o dobrą kondycję na terenie naszej dzielnicy.

Wawer jest największą i najbardziej zieloną dzielnicą Warszawy. Jej granice opierają się o brzeg rzeki Wisły oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy – tereny o wielkim znaczeniu przyrodniczym, ale też mające ogromny potencjał do wykorzystania przez osoby lubiące aktywny wypoczynek.

Dzięki dogodnej lokalizacji, w Wawrze znajduje się dużo miejsc, które swym urokiem przyciągają mieszkańców  całej Warszawy. Plaża Romantyczna czy leśne ścieżki rowerowe – znane są warszawiakom od dawna. W dzielnicy znajduje się jednak wiele innych atrakcji, o których nawet jej mieszkańcy często nie wiedzą.

W „Wawerskim Przewodniku Sportowym” sprawdzą Państwo gdzie można uprawiać różne dyscypliny sportu, trenować profesjonalnie i amatorsko, czy po prostu odpoczywać.

Przewodnik będzie można znaleźć w wawerskich placówkach (np. biblioteki, OSiR, filie WCK) a także można go ściągnąć ze strony: https://wawer.um.warszawa.pl/-/wawerski-przewodnik-sportowy

Udostępnij

Przeczytaj także