Współpraca | Portal Wawer News- wiadomości lokalne

Współpraca

Portal Wawer News to uznana marka na rynku mediów dzielnicy Wawer i doskonały nośnik skutecznej reklamy lokalnej. Jego strony są przeglądane średnio przez 18 tys. osób w skali miesiąca.

Zaufali nam m.in.: Leroy Merlin, NeoNet, KIK, Shark Team, Shako Sushi, Społem, Academy International Wawer, Domy Przy Sosnach, Wawerska Szkoła Realna, Przedszkole Europejskie, Chat School, Biuro Rachunkowe PIT-NEWS.

Pozyskujemy nowych czytelników poprzez reklamy na Facebook-u, wyszukiwarkę Google, patronaty medialne /logotypy na plakatach i w internecie/. Nasza reklama wyświetla się także na doskonale widocznym telebimie w centrum Falenicy.

Z naszej oferty mogą Państwo wybrać:

  • artykuły sponsorowane,
  • banery typu billboard i double billboard,
  • banery box /rectangle/,
  • banery zamieszczane w artykułach,
  • filmy video /wstawki kodu z YouTube/,
  • promocję wydarzeń.

Prowadzimy także identyczne portale po sąsiedzku, na terenie: Józefowa, Wilanowa i Konstancina-Jeziorny.

W przeciwieństwie do innych form reklamy, trwała reklama w mediach lokalnych jest niezwykle skuteczna, przede wszystkim wśród konsumentów, którzy chętniej korzystają z produktów i usług lokalnych firm.

Efektywna reklama internetowa firmy pozwala w krótkim czasie dotrzeć do setek, a nawet tysięcy potencjalnych klientów korzystających z sieci. Reklama internetowa zdominowała inne typy reklam, głównie ze względu na swój szeroki zasięg i stosunkowo niski koszt. Powoli wypiera inne formy marketingu, jest bardziej precyzyjna, pozwala sprawniej docierać do naszej grupy docelowej.

Dzięki braku ograniczeń czasowych klient ma w każdej chwili dostęp do oferty firmy. Reklama na stronie internetowej może być emitowana przez całą dobę, a nie jak w przypadku np. gazet- obejrzana raz i zapomniana.

Więcej informacji otrzymają Państwo pisząc na adres e-mail: biuro@wawernews.pl