Za nami 5. Bieg z Radością i Bieg z Radością Malucha

5. Bieg z Radością i Bieg z Radością Malucha zorganizowany został przez RADOŚĆ Autoryzowany Dealer TOYOTA MOTOR POLAND i Fundację ŻYJ z RADOŚCIĄ pod Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnica Wawer.

Uczestnicy biegu w liczbie prawie 2,5 tysiąca, mieli do pokonania trasy o długości 5 lub 10 km. Najmłodsi wystartowali w Biegu z Radością Malucha.

Biegnąc można było pomóc 7-letniemu Jasiowi, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, schizencefalię, wodogłowie i padaczkę. Część pieniędzy z pakietów startowych zostanie przekazana na jego leczenie i rehabilitację. Jaś jest podopiecznym Fundacji POLSAT – Jesteśmy dla dzieci.

Zawodnicy biegów głównych rywalizowali na trasie wyznaczonej ulicami: Patriotów, Panny Wodnej, Skalnicową, Trakt Lubelski (zawrotka), Skalnicową, Mrówczą i Zagajnikową. Trasa atestowana została przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Ulice te, na czas zawodów, wyłączono z ruchu w godz. 10:00-12:30. Podczas rywalizacji zamknięte pozostały także wloty ulic dojazdowych oraz wyjazdy z osiedli łączących się bezpośrednio z trasą biegu. Autobusy linii 142, 161, 213, 219, 521 i 702 zostały skierowane na trasy objazdowe.

Na kibiców czekały różnorodne atrakcje podczas pikniku rodzinnego na terenie salonu TOYOTA Radość i LEXUS WARSZAWA RADOŚĆ.

Wyniki Biegu z Radością dostępne są na stronie: https://wyniki.datasport.pl/results4384/

fot. Wawer News

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Przeczytaj także: