„Zabierz PIESia do Międzylesia”- bieg charytatywny

Ten szczególny bieg powraca po kilku latach przerwy i odbędzie się tradycyjnie w Międzylesiu, przy ul. Pożaryskiego 2, w niedzielę 17 września. Start o godz. 9.

Bieg jest całkowicie charytatywny, a jego beneficjentami są Fundacja Argos i Fundacja AST, którym przekazane zostanie 100% zebranych funduszy.

Będą z nami psy ze Schroniska na Paluchu, które przyjeżdżają pospacerować, pobiegać, socjalizować się, zajmować miejsca na podium, a przede wszystkim pokazać jak są wspaniałe i spragnione własnych domów.

Można pobiec z psem lub bez psa, na dystansie 5 lub 10 km, można też spacerować, jeśli ktoś nie ma ochoty na pośpiech. Dla dzieci przygotowano osobną konkurencję, ale mogą też iść ramie w ramie z rodzicami na spacerze.

„Psy są bardzo mile widziane na naszym wydarzeniu, ale dbajmy o ich komfort! Jeżeli Twój pies nie lubi zamieszania, źle się czuje w dużych zbiorowiskach ludzi i w gromadzie innych psów będzie dla niego lepiej jeśli zostanie w domu. Możesz i tak zamówić mu pakiet i przywieźć do domu pamiątkowy medal!”- informują organizatorzy.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/925065981892650/

Zapisy: https://time4s.pl/zabierz-piesia-do-miedzylesia-2023

Udostępnij:

Alex Wawer

redaktor Wawer News

Więcej Alex Wawer →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *