WawerNews.pl- wiadomości lokalne

Ważne, użyteczne i ciekawe informacje o dzielnicy Wawer

Znęcał się nad rodzicami

Wawerscy funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego Mateusza S. Mężczyzna podejrzany był o to, że od kilku miesięcy znęcał się nad obojgiem rodziców zarówno psychicznie jak i fizycznie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 21-latkowi zarzutu, prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego dozoru policyjnego oraz nakazu opuszczenia wspólnego z pokrzywdzonymi miejsca zamieszkania.

Policjanci z komisariatu przy ulicy Mrówczej podjęli interwencję w związku ze zgłoszeniem awantury domowej. Na miejscu okazało się, że pokrzywdzonymi są rodzice 20-latka. Mężczyzna, jak wynikało z relacji zgłaszających, od listopada ubiegłego roku znęcał się nad nimi zarówno psychicznie jak i fizycznie. Wyzywał i obrażał oraz poniżał matkę i ojca, próbował dusić kobietę oraz zmuszał ją do dawania mu pieniędzy. Obojgu rodzicom groził pozbawieniem życia.

Policjanci zareagowali błyskawicznie, zatrzymali Mateusza S. Śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, przesłuchali świadków i na tej podstawie ogłosili zatrzymanemu zarzut . Został on doprowadzony do prokuratury, tam podjęto decyzję o zastosowaniu dozoru policyjnego i nakazu opuszczenia mieszkania.

źródło: policja.pl

Skomentuj za pomocą Facebook-a